Královská obchodní je soukromá česká společnost, která prošla od svého založení v r.1993 různými vývojovými fázemi. Jejím posláním je v posledních letech přinášet do života obcí a jejich občanů smysluplná řešení potřeb, které jsou vyžadovány Evropskou či státní legislativou, anebo prostým vývojem života. V tomto ohledu měla zásadní vliv na vývoj unikátního programu Energeticky úsporná obec.

Principy a poslání tohoto programu byly motivačně utvářeny pro pomoc zejména malým a středním obcím, které se ocitly v zóně neúčelné nebo nedostatečné státní podpory, v danou chvíli nezbytné pro svůj život a rozvoj, občanům, jejichž příjmy či jiné důvody neumožňují provést potřebnou modernizaci svého bydlení tak, aby se vyhnuly rostoucím účtům za energie a narůstajícím požadavkům úřadů na ekologii a úspory všeho druhu… Výsledky pětiletého testování a vývoje programu v praxi ukázaly, že po tomto produktu je očekávaná poptávka.

Naším cílem je pomáhat Vám od návrhu po realizaci smysluplných řešení tak, aby Vám přinášely rychlou ekonomickou návratnost a vyhovovaly všem legislativním, zejména pak ekologickým požadavkům dnešní doby.

S pomocí odborných partnerů sledujeme nejnovější trendy, vyhledáváme špičková či nadčasová řešení a technologie. To vše poté pomáháme přenášet do Vašeho reálného života a s ohledem na Vaše finanční možnosti pak pro Vás navrhneme finanční model na míru. Dosavadní výsledky našeho působení ukázaly,že s námi na to má doposud každý.